Z życia MUKS KOSA KONSTANCIN :)

Bardzo miło nam poinformować, iż w dniach.12.11.2014 i 13.11.2014 reprezentacje Warszawy U-13, U-12, U-11 i U-10, w której składzie występowali zawodnicy Kosy Konstancin wygrała turniej o puchar Prezesa Mazowieckiego ZPN, wyprzedzając reprezentacje Radomia, Płocka, Siedlec i Ciechanowa-Otrołęki. Jest to ogromne wyróżnienie dla klubu, trenerów i zawodników. We wszystkich kategoriach wiekowych wygrywali młodzi zawodnicy z Warszawy.

Warto również odnotować fakt, że obok Legii Warszawa to właśnie z Kosy Konstancin zostało powołanych najwięcej zawodników z okręgu Warszawskiego. Z Legii Warszawa w turnieju o puchar Prezesa brało udział 15 zawodników z Kosy Konstancin również 15!!!

Rocznik 2002:

1. miejsce Warszawa I ( Piotr Zientara)

2. miejsce Warszawa II (Jakub Król)

Rocznik 2003:

1. miejsce Warszawa I ( Wiktor Żurawski)

3. miejsce Warszawa II ( Janek Francik, Staś Malinowski)

Rocznik 2004:

1. miejsce Warszawa I (w bramce Marc Popów)

2. miejsce Warszawa II (Bartosz Stolarczyk, Aleks Rutowicz)

Rocznik 2005:

1. miejsce Warszawa II (Jakub Jaszczuk, Maks Domżalski, Malewski'06, Skoneczny'06)

2. miejsce Warszawa I (Siwkowski'06, Złotkowski'06, Krzyśków'06)

Gratulacje dla zawodników, rodziców oraz trenerów. Jak widać wyżej we wszystkich kategoriach wiekowych nasze drużyny były po prostu najlepsze. Warto również odnotować fakt, że we wszystkich reprezentacjach nie grał żaden zawodnik młodszy a w naszej reprezentacji rocznika 2005 grało aż 5 zawodników z rocznika 2006 i wszyscy ci młodzi piłkarze byli z naszego klubu!!! W całym turnieju nasi zawodnicy zdobywali wiele bramek: Piotrek Zientara 4, Wiktor Żurawski 2, Janek Francik 1, Staś Malinowski 1, Jakub Jaszczuk 4, Domżalski 1, Natan Skoneczny 1, Mak Krzyśków 3, a asysty zaliczali: Malewski 1, Siwkowski 1, Złotkowski 2, Domżalski 1) Brawo chłopcy i oby tak dalej. Widać, że warto być częścią takiego klubu jak Kosa Konstancin!!! Trzymam kciuki za rozwój wszystkich naszych młodych zawodników w klubie i mam nadzieję, że w kolejnej edycji tego turnieju liczba zawodników Kosy Konstancin będzie jeszcze większa!