Dwa mecze w weekend 2-3/03/24

Niestety w nadchodzący weekend nastąpiła zmiana planów z uwagi na wycofanie się (kolejny raz niestety) drugiej drużyny Huraganu Wołomin. Udało się jednak zorganizować granie w Górze Kalwarii (w składach 7- osobowych).

MUKS Kosa Konstancin - Nadstal Krzaki Czaplinkowski,

zbiórka: 2/03/24 (sobota) godz.13:00 Orlik przy basenie ul. Pijarska 119 Góra Kalwaria.

zawodnicy powołani: Dwórnik, Klucz, Pająk, Pietrzak, Szynkiewicz, Witczak, Nalewajek, Osowiecki, Sętkiewicz, Płochocki, Figura, Stanek, Hereśniak, Anton.

BARDZO PROSZĘ O INFO JA KOGOŚ MA NIE BYĆ !!!

MUKS Kosa Konstancin - Józefovia Józefów,

zbiórka: 3/03/24 (niedziela) godz.9:15 (mecz rozpocznie 10:00) ul. Dolna 19, 05-420 Józefów.

zawodnicy powołani: Czachor, Fąfara, Gieracha, Kanabus, Klimek, Kowalczyk, Madetko, Nadolny, Orzechowski, Pechnikov, Woźniak, Wyziński, Piechowski, Mazurek, Świderski, Skibiński, Solecki, Okliński, Śmielak, Anton, Pietrzak.

BARDZO PROSZĘ O INFO JA KOGOŚ MA NIE BYĆ !!!