z Pogonią Grodzisk 5.03.2023 (niedziela)

Przed nami kolejne sparing w okresie przygotowawczym .Gramy na dwie ekipy. Bardzo proszę o sprawdzenie obu meczów, gdyż może się zdarzyć, że zawodnik wystąpi w obu.

BARDZO PROSZĘ O INFO, JEŻELI KOGOŚ MA NIE BYĆ :( !!!!

MUKS Kosa Konstancin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

zbiórka: 5/03 (niedziela) godz.16:00 boisko ul. Aleja Mokronoskich 4 Grodzisk Mazowiecki (stadion Pogoni Grodzisk)

GRAMY W DRESACH TRENINGOWYCH !!!!

zawodnicy powołani na mecz: Ciurzyński, Czachor, Fąfara, Gieracha, Kanabus, Klimek, Kowalczyk, Madetko, Nadolny, Pechnikov, Woźniak, Wyziński, Ura, Świętochowski, Pietrzak.

MUKS Kosa Konstancin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

zbiórka: 5/03(niedziela) godz.17:10 boisko ul. Aleja Mokronoskich 4 Grodzisk Mazowiecki(stadion Pogoni Grodzisk)

GRAMY W DRESACH TRENINGOWYCH !!!!

zawodnicy powołani na mecz: Borowski, Pietrzak, Szynkiweicz, Hereśniak, Witczak, Śmielak, Pająk, Orzechowski, Ilja, Klucz, Nadolny, Pechnikov, Okliński, Kowalczyk, Dwórnik.

BARDZO PROSZĘ O INFO, JEŻELI KOGOŚ MA NIE BYĆ :( !!!!