Kinder Pogoń Grodzisk Maz.

W sobotę 12/12/15 o godzinie 12.00 rozegraliśmy mecz z drużyną Kinder Pogoni Grodzisk Maz. Mecz odbył się pod niedawno oddanym balonem na Kosie. Obie drużyny miały bardzo dobre warunki do zabawy. O całym spotkaniu można powiedzieć, że był bardzo wyrównany, ciekawy i przysporzył zgromadzonym kibicom wielu emocji :) Sytuacja na boisku zmieniała się co chwile a chłopcy bardzo przykładali się do swoich boiskowych poczynań:) Oby tak dalej chętnie trenowali i rozgrywali swoje spotkania towarzyskie.

Ja ze swojej strony chciałem bardzo podziękować wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i super zabawę :) Rodzicom bardzo dziękuję za jak zwykle żywiołowy i kulturalny doping :)

W meczu wystąpili: Bartek, Szymek, Oski, Krzyś, Piotrek, Miki, Jaś, Jeżyk, Adaś, Seba

pozdrawiam,

Tr. Michał