I kolejka ligowa i sparing (23/03/24)

W weekend rozegramy jeden mecz kontrolny a w poniedziałek czeka Nas start rozgrywek ligowych. Poniżej informacje dotyczące meczów.

MUKS Kosa Konstancin - Polonia Warszawa S.A,

zbiórka: 24/03/24 (niedziela) godz.8:25 boisko ze sztuczną trawą (na tyłach stadionu Polonii Warszawa) Konwiktorska 6 (wjazd od ul. Zakroczymskiej - tam zostawiamy zawodników i trzeba przeparkować samochód z uwagi na zakaz parkowania)

zawodnicy powołani: Czachor, Klucz, Anton, Orzechowski, Pająk, Śmielak, Witczak, Hereśniak, Szynkiewicz, Siermiński, Nalewajek, Mazurek, Osowiecki, Sętkiewicz, Płochocki, Bierdzio, Figura, Stanek.

BARDZO PROSZĘ O INFO JA KOGOŚ MA NIE BYĆ !!!

MUKS Kosa Konstancin - LKS Jedność Żabieniec ( I kolejka ligowa),

zbiórka: 25/03/24 (poniedziałek) godz.18:50 stadion GOSiR Piaseczno ul. 1-go Maja 16 Piaseczno. Zbiórka pod głównym budynkiem klubowym.

zawodnicy powołani: Fąfara, Gieracha, Kanabus, Klimek, Madetko, Nadolny, Pechnikov, Ura, Woźniak, Wyziński, Piechowski, Świderski, Mazurek, Skibiński, Orzechowski, Czachor, Kowalczyk.

NA ROZGRZEWKĘ OBOWIĄZKOWO TERMINKI, KOSZULKI CZERWONE I BLUZY KOSY