Dwa mecze w weekend (10-11/02/24).

W nadchodzący weekend rozegramy dwa mecze sparingowe. Zespół zostanie podzielony na dwie ekipy. Poniżej informacje dotyczące meczów.

MUKS Kosa Konstancin - MKS Otwock,

zbiórka: 10/02/24 (sobota) godz.15:20 (mecz rozpocznie 16:00) ul. Sportowa 1 (wjazd od ul. Karczewskiej) - boisko ze sztuczną nawierzchnią.

zawodnicy powołani: Pietrzak, Szynkiewicz, Płochocki, Sętkiewicz, Hereśniak, Dwórnik, Klucz, Witczak, Nadolny, Pająk, Piechowski, Okliński, Czachor, Figura, Orzechowski, Stanek.

BARDZO PROSZĘ O INFO JA KOGOŚ MA NIE BYĆ !!!

MUKS Kosa Konstancin - Białe Orły Warszawa,

zbiórka: 10/02/24 (sobota) godz.17:20 (mecz o 18:00) ul. Słowackiego 21 Ząbki (stadiom Ząbkovii Ząbki).

zawodnicy powołani:  Skibiński, Fąfara, Młynarczyk, Madetko, Wyziński, Woźniak, Kanabus, Kowalczyk, Mazurek, Świderski, Pechnikov, Solecki, Gieracha, Klimek, Ura, Ciurzyński.

BARDZO PROSZĘ O INFO JA KOGOŚ MA NIE BYĆ !!!