Artur Koprowski dołącza do rocznika 2010 !!!

Jest mi bardzo miło poinformować, że trener Artur Koprowski jako trener dołącza do drużyny rocznika 2010. Trener Artur prowadzi zajęcia w naszej Akademii praktycznie od momentu jej powstania. Posiada licencję trenerską Uefa A (jedena z najwyższych licencji w strukturach UEFA). W Akademii zajmuje się również rocznikami 2004 i 2005.

Trener Artur będzie odpowiadał w tygodniu za grupę białą (również będziemy się zamieniać czasem na treningach grupami) oraz prowadził mecz Kosy II Konstancin w lidze Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Podział na grupy został wprowadzony w celu zoptymalizowania prowadzonych zajęć. chłopcy będą trenowali w mniejszych grupach oraz będą mieli możliwość w uczestniczeniu w bardziej efektywnych zajęciach. Wierzymy, że ten zabieg pozwoli naszym zawodnikom robić systematyczne postępy w piłce nożnej.

Trenerowi Arturowi życzymy powodzenia w pracy z naszymi chłopakami :) a cały plan zajęć w kolejnej wiadomości.

pozdrawiam,

Tr. Michał Wójcik